סטודיו, סטייל

סטודיו | סטייל

מחקרים מראים כי חדרים מבולגנים מעידים על אנשים יצרתיים.

כתבה חמודה בנושא באתר כלכליסט

בתור אחת שלא יכולה לשמור על החדר שלה מסודר ליותר משעה ברצף אני מאמצת בחום את התיאוריה הנ״ל?

זה לא יהיה מדוייק לומר שהבלאגן שומר עלי בפוקוס ומעודד יצירתיות כל הזמן, המחשבות שלי המפוזרות בערך כמו הפריטים בחדר, אך לרוב הפיזור הזה הוא כמו תהליך סיעור מוחין.

Rust studio 1

חדר העבודה שלי, או הסטודיו, איך שתרצו לקרוא לחלל הזה, היה הדבר האחרון שארזתי כשעברנו דירה. את האריזה דחיתי ככל שיכולתי עד שלא היתה ברירה. כמות החומרים, אבי טיפוס, וכלים שהיתה בחדר היתה פשוט מאיימת ולא הצלחתי לגרום לעצמי להיות חזקה ולהתחיל לדלל ולארוז. כשעברנו לדירה החדשה הייתי נחושה לעשות תיקון, ליצור חדר עבודה נטול כאוס…לפחות הייתי נחושה?

אחת הדרכים לעשות קצת סדר בבלאגן היא ליצור מקומות אחסון, המון אחסון בכל מיני תצורות, סלסילות, קופסאות, מדפים וארוניות.

חלל החדר חולק לשני אזורי עבודה עם שני שולחנות. שולחן ״המשרד״ הוא שולחן אוכל ישן שהיה שייך לסבא וסבתא שלי, מזכרת מהם ששמחתי לאמץ. על הקיר, בסיס קפיצים של מיטת ילדים שמצאתי כשעברנו לדירה הנוכחית , חמדתי אותו לעצמי למרות שלא ידעתי מה אעשה איתו אבל על כזה דבר לא  מוותרים. הבסיס מהווה מתלה לכל מיני פריטים כמו שעון קיר, סרגל, ציור של הקטנצ׳יק שלי (שאני מוצאת כבעל מוטיבים יפניים למדי למרות שזה ציור של בן שנתיים)  וכמה תמונות פולרואיד שצולמו ע״י חברתי המוכשרות והצלמת נופר חסון.

למי מכם שעדיין לא מכיר את המכשיר שיושב על השולחן סמוך למחשב זה הקמאו שלי! אחת ממתנות יום ההולדת הכי שוות שקיבלתי. המכשיר הזה הוא בעצם פלוטר, חותך חומרים לפי קבצים גרפיים כמו מדבקות, שבלונות ועוד. הוא יודע אפילו לצייר! פריט חובה לכל קראפטוהוליק. אולי אקדיש לו פוסט משל עצמו יום אחד.

שולחן ״הסדנא״ הינו שולחן איקאה פשוט, שיש לו גם משטח זכוכית שניתן להשתמש בו כשולחן אור. למרות שהעבודה על המוצרים שלי נעשית ע״י ספקים שונים אני עדיין מרכיבה את המוצרים בעצמי ולעתים קרובות עובדת על אבי טיפוס, קודחת, משייפת, אורזת ועוד, לכן יש לי לא מעט כלי עבודה בבית. לאוהבי הנגרות הקלה ועבודות היד אני מאוד ממליצה על מכשיר הדרמל , הוא לא חייב להיות של חברת Dremel עצמה, כל מכשיר רוטורי שמסוגל להחליף ראשים ולאפשר לכם לנסר, לקדוח ולשייף זה כיף גדול.

10

איזה מעצבן זה לראות תמונות של חדרי עבודה מושלמים ומסודרים בפינטרסט? מי עובד ככה?! התמונות שאתם רואים פה הן הסדר הכי מופתי שהחדר הזה איי פעם יזכה לו, כנראה שלי לא יהיו תמונות פינטרסט לעולם?

rust studio 10

אחרונה חביבה ואהובה היא הנברשת שלי! שנדחתה בבושת פנים ע״י בעלי אבל התקבלה בזרועות פתוחות בחדר העבודה. אני חושבת שהסגנון האקלקטי של החדר יוצר חלל עבודה נעים ומלא השראה, מה דעתכם?

 2,077 total views,  2 views today

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *