אודות הסטודיו

בתוך הסטודיו נולדות קולקציות מוצרים שמפותחות מתוך מחשבה על חיי היומיום שלנו, על הטבע שמקיף אותנו ועל השראה מרגעים קטנים ושגרתיים בחיים, מזכרונות ילדות ומכל מה שקורה מסביב. זוהי השראה שכל הזמן מתפתחת, מתעצמת ומשתנה.

מתוך הנגיעה בעיצוב בכל תחומיו והאהבה שלי לעיצוב פריטים לבית, נולדה גם תשוקה לעסוק בעיצוב פנים, תשוקה שהתחזקה והפכה לחלק מעבודת הסטודיו.

בנוסף, הסטודיו מעורב בפעילות חברתית לאורך כל השנה, כשאני חוברת לעמותות ולארגונים שונים – עבודה שממלאת אותי סיפוק עצום.

בשנת 2018 עבר הסטודיו מחיפה לכרמיאל והיום הוא נמצא במיקום חדש ומשודרג ובו אני מציעה גם סדנאות שמחברות ביני ובין יוצרות ומעצבות שונות, המגיעות לבקר ולהעביר את הידע שלהן הלאה.

את המוצרים של Studio Rust אני מעצבת ויוצרת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ותעשייתיות, לצד עבודת יד עדינה ומוקפדת – בין אם מדובר בצביעה, החלדה ידנית או שריפה של המוצרים. בעיניי, כך נוצר פריט שיש בו ייחוד, ביטוי אישי וקסם.

אהבתי האינסופית לחומרים ולטקסטורות מביאה אותי למחקרים רבים ולעבודה עם חומרים שונים במגוון טכניקות, כל זאת תוך ניסיון ליצור מוצרים טבעיים ככל האפשר ושימוש בצבעים ולכות על בסיס מים, הידידותיים לסביבה ולילדים.

במסגרת שירותי הסטודיו, אני מלווה חברות, עסקים ועצמאיים בפיתוח מיתוג וביטוי גרפי לעסק. זהו תהליך יצירתי שבמסגרתו אני נמצאת שם משלב הרעיון ועד שלב הביצוע ויצירת מוצרי דפוס ואלמנטים שמלווים את המיתוג ומביאים אותו לכדי ביטוי. ממוצרי הדפוס ועד לאתר האינטרנט של העסק.

שירותי הסטודיו

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי לדפוס ולWeb. בין אם מדובר בקטלוג חברה או בהזמנה לחתונה, הסטודיו יתן מענה יצירתי לכל פרויקט.

מיתוג

בניית קוספט כולל למיתוג העסק, עיצוב לוגו, שפה חזותית, מוצרים ואריזות.

עיצוב מוצר

עיצוב מוצרים החל משלב הקונפסט ועד לייצור סופי, הן בייצור סדרתי והן בכמויות קטנות או עבודת יד.

עיצוב פנים

עיצוב החלל מקבל התייחסות מיוחדת ותכנון מהמאקרו למיקרו דרך עיצוב רהיטים ומיתוג

products2
  • מאיה לנג גלעד - ״תודה לעדי רדעי, שעם המון סבלנות, שקט, אסרטיביות, עדינות, מקצועיות ויצירתיות הצליחה להעביר את מהות המוצר לעיצוב גרפי ויזואלי באופן הכי מדויק שיש!״
  • עמנואלה ביינר, מתוך הבלוג ״מיס מנדלה״ - ״יש את הרגע הזה שאת רוצה להעלות את המוטיבציה, אבל את עובדת מהבית ואין אף אחד מסביב. בדיוק בשביל זה טוב שתהיה מראה קטנה בסביבתך רצוי מראת הלב המתוקה של סטודיו Rust, שתוכלי להגיד לה הכל, ואם רק תרצי, היא תחייך אליך חזרה ותבטיח שהכל יהיה מ-ע-ו-ל-ה.״
  • מורן כהן - ״המראה מהממת..משתלבת באופן מושלם במקום שתיכננתי בידיוק כפי שדימיינתי. תודה רבה על היחס האישי..בטוחה שנשתמע עוד!״
  • ענבר אבידור - ״איזה כיף! תודה עדי על הסדנא המעולה והכייפית ובכלל תודה שפתחת כזה מקום ראוי ומושקע, ממש ליד הבית, מומלץ בחום!״
  • א.ק. חיל הים - ״מרשים ביותר! כל הכבוד. זה ממש מה שחיפשתי, תודה רבה.״