תנאי שימוש

הזמנות

 בעת ביצוע הזמנה באתר studio-rust.com הנך מאשר כי קראת, הבנת והסכמת לתנאי השימוש הבאים.

לאחר ביצוע הזמנה וקבלת אישור תשלום הנך מחויב לעסקה מתוקף הזמנתך. לאחר שילוח המוצרים לכתובת אותה סיפקת בתהליך הרכישה ישלח מייל עידכון בנידון.

מחירים וזמינות מוצרים ניתנים לשינוי ללא מתן הודעה מראש. בתהליך התשלום, תתווסף עלות המשלוח לסכום הכללי לתשלום.

קונפורמיות מוצרים

 אנו משתדלים לוודא שכל מוצרינו מעודכנים ותואמים את התמונות והתיאורים באתר. יחד עם זאת, אין אנו אחראים לאי התאמה באתר studio-rust.com במידה קרתה, כל התמונות הנן להמחשה בלבד.

עדי רדעי, סטודיו Rust ואתר studio-rust.com אינם אחראים לכל נזק לרכוש או אדם אשר נגרם כתוצאה מהרכבה או התקנה לקויים של המוצר.

מלאי

כל המוצרים מיוצרים לפי הזמנה, זמן הייצור אורך עד 14 ימי עסקים.

מדיניות החזרה

אם ברצונך להחזיר מוצר שרכשת, ניתן לעשות זאת תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. אנו נקבל חזרה מוצרים שלא נפתחו, לא נעשה בהם כל שימוש והם באריזתם המקורית והתקינה. במקרה זה תזוכה במלוא סכום הרכישה, לא יתקבל החזר של הוצאות המשלוח אליך וממך. לאחר החזרת המוצר עליך לספק מספר מעקב למשלוח. כל נזק אשר יגרם למוצר במהלך תהליך החזרתו יחשיב את המוצר כמוצר פגום ולא יאפשר קבלת החזר כספי, על כן אנו ממליצים לארוז היטב את המוצרים טרם שילוחם חזרה אלינו.

כל המחירים באתר הנם בשקל ישראלי ותואמים את מדיניות המס הישראלית. במידה והנך שולח למדינה זרה עליך לברר מהן תקנות המס באותה מדינה. כל דרישה לתשלום נוסף הינה בתלות מדינת היעד. עלויות אלה ישולמו על ידך ואינן כלולות במחירים המוציינים באתר.

הנחות, קודי קופון ומבצעים

קודי הנחה חלים אך ורק בתקופה המצויינת ורק אחד עבור כל הזמנה.קופון הנחה אינו חל על מוצר אשר נמצא בהנחה או מבצע. תנאי המבצעים והקופונים יצויינו בחומרים השיווקיים והפירסומים במדיות השונות.

מבצעים, הנחות וקודי קופון יכולים להתבטל בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

תשלום

אנו מקבלים ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס באמצעות מערכת התשלום של פייפל. בנוסף, ניתן לשלם בעזרת חשבון הפייפל.

שירות לקוחות

לכל שאלה, הערה או תלונה הקשורה למוצרים שרכשת אנא פנה לשירות הלקוחות בטלפון 054-8088049 או במייל studiorust@gmail.com .

שירות הלקוחות זמין בימים א-ה בין השעות 09:00-16:00.

אחריות

אנו אחראים לפגמי ייצור ותקלות מבניות במוצר. אחריות חלה אך ורק על מוצרי סטודיו Rust, הוצאות סבירות וניתנות לאימות שייגרמו לך לברר את הסיבה ואת כמות הנזק. כל נזק לטובין או אדם כתוצאה מהרכבה או שימוש לקוי אינו באחריות שלנו ואין לראות בנו כאחראים.

זכויות יוצרים

כל תכני האתר הנם קניינה של עדי רדעי, הבעלים הבלעדי של המותג סטודיוRust ואתר החברה studio-rust.com. כל הזכויות שמורות.

תכני האתר אינם מותרים לשימוש מסחרי או כל שימוש אחר, בעקיפין או מישרין, ללא אישורה של עדי רדעי.