עיצוב מוצר

לקוחות שונים פונים אל הסטודיו בשלבי פיתוח שונים, לחלקם יש רעיון בלבד, אחרים מגובשים יותר או בעלי אב טיפוס טכני. תחילה אנחנו מתיישבים, מדברים על הקונספט ומאפיינים את ייעודו ומטרותיו. בהמשך, אני מלטשת, מפתחת והופכת אותו לכדי מוצר. זהו תהליך מורכב ומרתק. מטרתו של העיצוב התעשייתי היא לקחת קונספט ולהפוך אותו לכדי מוצר פרקטי, ארגונומי ואסתטי, תוך התחשבות בטכנולוגיות ייצור וחומרים.

עיצוב מוצר – איך זה עובד?

תהליך עיצוב המוצר מונה מספר שלבים – איפיון, סקיצות, פיתוח צורני, בניית אבטיפוס, הכנת תיק מוצר וקשרים עם ספקים וייצרנים. כל צעד בתהליך נעשה בשיתוף פעולה ועדכון מלא של הלקוח. בין אם מדובר במוצר שימושי, במוצר שיווקי או בפריט עיצוב  – אני כאן כדי להפוך רעיון למציאות.

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי עבורי הוא היכולת לתרגם את מכלול הערכים והרגשות של לקוחותי לכדי ביטוי חזותי מדויק.
מבחינתי, אין שום הבדל בין זוג צעיר לפני חתונה לבין יזם חדש המקים עסק, כל אחד מהם ראוי לפורמט מרגש ואפקטיבי.

מיתוג שמתחיל ברעיון ונגמר בשפה ויזואלית לעסק

בעלי עסקים מלווים על ידי בתהליך בניית המותג, משלב העלאת הרעיונות והבנת המהות מאחורי המותג ועד לשלב הביצוע, שם נוצרת שפה עיצובית שמייצגת את העסק.
הלוגו, מוצרי הדפוס, אתר התדמית של העסק ועוד, אלה רק חלק מהפורמטים בהם ניתן לטפל במטרה לקדם את העסק. בכל חברה, התהליך מותאם באופן מיוחד, לפי צרכי הלקוח ומהות העסק.
בעיניי אין נוסחאות. כל עסק פותח תהליך יצירתי משלו, שבו אנחנו שמים את המהות, העשייה, המוצרים והקהל במרכז ויוצרים שפה ויזואלית ייחודית.

עיצוב פנים

 אהבתי לעיצוב פנים התגבשה מתוך העבודה עם הלקוחות הנפלאים של הסטודיו. לקוחות שביקשו עצה, שרצו לשלב את הפריט שבחרו בבית בצורה מסוימת אבל היו חייבים חיזוק או עוד המלצה. דיברנו על מיקומים וצבעים ושילובים של טקסטורות ויצירת פינה שהיא לגמרי שלהם, שהם מרגישים בה בבית. זה עיצוב פנים עבורי.

ייעוץ, ליווי ותכנון עיצוב פנים

אחרי שנים של התאהבות, הגיע הזמן להוסיף את התחום ליכולות המקצועיות של הסטודיו. כיום, לאחר לימודים מקצועיים של התחום, אני מציעה תחת שירותי הסטודיו גם תהליכי ייעוץ וליווי של עיצוב פנים  עבור חללים פרטיים ומסחריים.