אודותי

לא חלמתי להיות מעצבת, אך כבת למורה לעיצוב וצורפת, נשמתי עיצוב בבית כבר מגיל אפס. לאחר השירות הצבאי, למרות ניסיונותיהם של הורי לנתב את מסלולי לתחום המשפטים והמדעים, החלטתי להשמע לתחושות הבטן ולהרשם למכינה בעיצוב. מהמכינה הדרך אל לימודי עיצוב המוצר היתה ברורה ומיידית.
במהלך לימודי העיצוב התעשייתי במכון הטכנולוגי חולון, התפרנסתי כפרילאנסרית בעיצוב גרפי. מפרוייקט לפרוייקט למדתי כלים חדשים ופיתחתי את יכולותי בעיצוב ומיתוג. לקראת סיום התואר התקבלתי לתפקיד משמעותי בחיי- סמנכ״ל מוצר ובהמשך שותפה בחברת סטארט אפ שיצרה ״מישחוק״ לתהליכים פנים אירגוניים ועיצבה משחקים להטמעת תכנים באירגונים גדולים. תפקיד זה לימד אותי המון אודות עולם הסטארטאפים והעסקים והיה לי לאבן דרך חשובה.
את הסטודיו הקמתי בשנת 2012, בעודי סטודנטית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בטכניון וחודשים ספורים לפני הולדת בני הבכור. רצוני לעצב מוצרים עבור בני הקטן, הוביל אותי לחקור חומרים, טקסטורות וקונספטים חדשים בעולם הילדים. מיריד ליריד, מפריט אחד לשני, התגבש לו סל מוצרים ויחד עמו, התגבשה בי ההבנה שזה הייעוד שלי.
חיי כמעצבת וכבעלת משפחה שזורים זה בזה. אני אוהבת להיות אמא, מעצבת, עצמאית ואוטודידקטית. האיזון בין הבית לעבודה מתנדנד כל הזמן בעודי מנסה למצות את הזמן ולהפיק את המירב מכל תחום.

שמי עדי רדעי

אני אמא לאסף, מיקה גאיה ויותם, אישתו של עידן ומעצבת רב תחומית

6b

2018-2019

לימודי תעודה מקצועית בעיצוב פנים

technion2

2012-2014

תואר ראשון שני בעיצוב תעשייתי

hit7

2006-2010

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי עם התמחות בחברה וסביבה