סטייל, עיצוב

שיחת היום

אחותי המהממת התארסה!

כל המשפחה מתרגשת. אז כמובן ששיחת היום היא חתונות, או ליתר דיוק – שמלת כלה.

כבחורה טיפוסית, אני נוטה להסחף בחיפושי אחר שמלת כלה יפה, עבור אחותי כמובן, וקשה שלא לפנטז על חתונה נוספת רק בשביל השמלה ועיצוב האירוע.

ביום שישי האחרון נסענו לתל אביב לראות שמלות. אחותי המינייטורית נראתה מעולה בכולן כמובן (כולי קנאה) אבל אף שמלה לא היתה ה׳ שמלה ב-ה׳ הידיעה. רעבים ומיוזעים נסענו לנמל יפו לצהריים. כשיש במשפחה בת מעצבת ואם מורה לעיצוב וצורפת תצפו למעט עיכוב בעניין האוכל כי עיצוב קודם לכל.

rust-talk-1

Photography: Itay Benit

נכנסנו לחנות הגלריה החדשה SAGA, סאגה היא בעצם האחות הגדולה והאליטיסטית של Asufa, שהיא חנות לעיצוב בדגש על עיצוב ישראלי. אסופה מציעה מגוון מוצרים בטווח מחירים רחב ונוח, מפריטי נייר ועד למוצרי מטבח, בעוד שבסאגה אנחנו מדברים על עיצוב גבוה יותר, הן במחיר והן באופיו. ניתן למצוא במקום ריהוט, אקססוריז, גופי תאורה ועוד.

rust-talk-2

Designed by Jonathan Hope and Osnat Feitelson

עיצוב החלל מזמין ונעים, סמי ברוטליסטי, קירות בטון חשוף עם חיפוי רפסודות עץ. לכל פריט מקום כבוד משלו והם נבדלים אחד מן השני בגובה ואמצעי התצוגה. בימים אלה ועד לרביעי באוקטובר מתקיימת במקום תערוכת איור. אחד הפריטים שהכי משכו את תשומת ליבי הן כוסות גיאומטריות בעיצובו של יונתן הופ ואיורה של אוסנת פייטלסון אשר עוצבו במיוחד עבור התערוכה. הכוסות, שנראות אוריינטליות, מקסימות ביופיין אבל יותר עניין אותי הטכניקה המיוחדת שפיתחו השניים על מנת לייצר אותן.

הגלריה מקפידה על בחירת פריטים ייחודיים של מעצבים מקומיים ונותנת במה ליצירה ישראלית. ראוי לשבח!

לא יכולתי לצאת בידיים ריקות והתבייתתי על זוג משקפי שמש של Reforma. את הזוג הראשון ששלפתי למדוד אהבתי. המשקפיים המהממות משלבות ידיות עץ עם גוף בהדפסה תלת מימדית, מוצר חובה לפריקית של חומרים שכמוני , לשמחתי הרבה קיבלתי אותם כמתנת חג מההורים!

מסענו במדינת תל אביב הסתיים בסופו של שוק הפשפשים. ישבנו לאכול צהריים וחזרנו הביתה, נטולי שמלת כלה אך עייפים ומרוצים.

 

Related Posts

2 thoughts on “שיחת היום

  1. הדר דותן לקס הגיב:

    איזה אתר מזמין וקסום.
    המון הצלחה והמשך עשייה מופלאה

    1. Adi Radai הגיב:

      תודה רבה אהובה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *